Про нас

Головною метою  U7 urban studio є творення якісного громадського простору із залученням мешканців, сприяння позитивним перетворенням у суспільстві та місті, а також поширення прогресивних ідей у галузі урбаністики та архітектури.

Візія: U7 urban studio є платформою, яка об’єднує усі зацікавлені сторони (громада,влада, бізнес) у творенні якісного міського середовища.

Місія U7 urban studio: покращення якості урбаністичних процесів,  створення комфортного міського простору та підняття рівня обізнаності суспільства в галузі урбаністики та архітектури.

Основними напрямами діяльності U7 urban studio є: дослідження та аналіз міст, міського середовища та просторів, організація та проведення різного роду подій у галузі урбаністики та архітектури, розробка та модерація створення концепції міських просторів та об’єктів.

Ми багатофункціональна команда, яка хоче змінювати міста та країну в цілому. Наша команда орієнтована на  новітні підходи в проектуванні та дослідженні просторів. Простори з якими працюємо – це різного роду публічні території.

Ми орієнтовані на процес дослідження в урбаністиці. Партисипаційні процеси та відкрита робота з людьми важлива складова нашої діяльності.

Нас семеро активних людей, які хочуть змін. Ми слідуємо семи принципам:

       Якість

       Відкритість

       Професійність

       Відповідальність

       Креативність

       Комплексність

       Сталість

Ми U7 urban studio!