Команда U7 узяла участь у 6-й Українській академії інтегрованого розвитку міст

29 Листопада 2018 року

26-27 жовтня наша команда приймала участь у 6-й Українській академії інтегрованого розвитку міст, яка проходила у Кропівницькому. Три представники ГО «U7» вирушили у сусідній обласний центр, щоб активно долучитися до роботи в данному заході. Перед учасниками виступив мер міста, розповів про сучасні досягнення Кропівницького в сфері урбаністики, запросив усіх до продуктивної роботи.

Далі було ознайомлення з проектами інших міст, які здійснювали учасники цього заходу. Ми представили на загал проект «Вінницька миля», якій сьогодні планується до втілення у нашому місті. Друга частина заходу –розробка концепції зміни одного з важливих перехресть міста Кропівницького: вул.Тельнова та вул.Вокзальна. На локацію учасники прибули спеціальними новими муніципальними автобусами, де змогли на власні очі побачити проблематику району. На наступному етапі працювали вже у групах в приміщенні торгово-промислової палати.

Результатом роботи стало створення різних концепцій і напрацювань з якісної зміни самого перехрестя, які були передані на подальше опрацювання мерії міста Кропівницького.